KarieraChcesz pracować w dynamicznym zespole ludzi realizujących z pasją rozwój zawodowy, biznesowy i osobisty? Dołącz do Grupy EDINA - wszystkim naszym pracownikom oferujemy wiele ciekawych możliwości zdobycia nowych umiejętności.

 
 

Dlaczego Edina?

W zespole EDINA łączy nas wielkie zaangażowanie i pasja w tworzeniu nowoczesnej zintegrowanej opieki weterynaryjnej w Polsce. Nasze najważniejsze wartości, którymi kierujemy się każdego dnia:

 


Dla nas każdy członek Zespołu jest ważnym elementem spójnej całości. Praca w dynamicznie rozwijającym się otoczeniu stwarza warunki tworzenia wielu ścieżek rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji, możliwości oraz potrzeb każdego z nas.

Jeśli chcesz dołączyć do przyjaznego grona współpracowników, jesteś zainteresowany pracą pełną wyzwań i odpowiedzialności oraz ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera - świetnie trafiłeś!

Współpracując z nami przyspieszysz rozwój swojej kariery, zdobędziesz doświadczenie oraz znajdziesz nową ścieżkę rozwoju. Stań się członkiem naszego Zespołu - wierzymy, że także Twoja wiedza, doświadczenie i zaangażowanie będą zmieniać otaczający nas świat.

Przekonaj się, że warto z nami pracować i wspólnie tworzyć nową przyszłość weterynarii.
 Proces rekrutacji

Dla nas każdy jest wyjątkowy, reprezentuje unikalne doświadczenie i umiejętności. W procesie rekrutacji dokonujemy należytej staranności w obiektywnej ocenie kandydatów i wybraniu właściwych osób, które będą stanowić trzon Zespołu EDINA.

Dla każdej otrzymanej aplikacji proces rekrutacji składa się z poniżych etapów:


 

Aplikuj

Poszukujemy kandydatów w różnych obszarach naszej działalności, zarówno w placówkach weterynaryjnych, jak również w siedzibie naszej firmy. 
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji w jednej z poniższych grup zawodowych.