O nas


 

Wspieramy rozwój lokalnych praktyk zachowując ich ducha, wartość marki oraz lojalność społeczności. Tworzymy unikatowy model placówek, który zapewnia długoterminową stabilność, większe zasoby i nowe szanse.

 


Cel grupy

Celem EDINA jest stworzenie kompleksowego systemu opieki weterynaryjnej, będącego synonimem bezkompromisowej jakości usług, łatwej dostępności i gwarancji pozytywnych doznań związanych z procesem leczenia i opieką nad zwierzętami towarzyszącymi.

 Nasze wartości

Wspieramy rozwój placówek weterynaryjnych, zachowując ducha, markę i dziedzictwo pierwotnego biznesu. Wierzymy w wyjątkową opiekę weterynaryjną zapewnianą przez lokalne praktyki weterynaryjne zarządzane przez ich zespoły. Chcemy, aby wszystkie nasze placówki były miejscami, w których lekarze weterynarii, technicy, groomerzy i recepcjoniści mogą cieszyć się pracą. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy model zapewniający doskonałą opiekę, satysfakcję Klienta oraz pracowników, prowadzący do rozwoju zrównoważonych, rozwijających się firm w ich lokalnych społecznościach. Uważamy, że jest to unikalne podejście, które zapewnia długoterminową stabilność, większe zasoby i nowe szanse.

Nasze podstawowe zasady wspierają wszystko, co robimy. Wierzymy, że te elementy zapewniają rozwój i stwarzają warunki do dostarczania wyjątkowej opieki dla naszych pacjentów.


 


Zespół EDINA

Nasz Zespół tworzy kolektywna grupa liderów, którzy mają jasno określone cele i wyznaczoną drogę jak się tam dostać. Każdego dnia z pasją i pełnym zaangażowaniem zmieniają otaczający ich świat.
 
Aleksandra Gutkowska
Aleksandra Gutkowska, Prezes Zarządu
Wizjoner i skuteczny lider, potrafiący dostrzec i urzeczywistniać innowacyjne pomysły. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania spółkami, wdrażania nowych biznesów, strategii i zarządzania zasobami ludzkimi. W szczególności specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw oraz fuzjach i przejęciach. W trakcie swojej kariery zawodowej zajmowała wiele menadżerskich funkcji wśród czołowych firm w branży retail, finansowej i konsultingowej w Polsce i zagranicą. Posiada dyplomy najlepszych renomowanych uczelni europejskich o kierunku finansowym i ekonomicznym.
Marcin Drozdowski
Marcin Drozdowski, Członek Zarządu
Marcin posiada wieloletnie doświadczenie w budowie wartości spółek. Był wiceprezesem zarządu odpowiedzialnym za sukces konsolidacji rynku w Polskie ePłatności S.A. (PeP). Wcześniej przez wiele lat był związany z funduszem Innova Capital, gdzie był zaangażowany w liczne projekty w sektorze usług medycznych i usług finansowych.
Przemysław Milczarek
Przemysław Milczarek, Członek Zarządu ds. Finansowych
Przemysław ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość, studia podyplomowe z Zarządzania oraz studia doktoranckie z Finansów i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również certyfikat ACCA. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie w pełnieniu stanowisk zarządczych w obszarze finansów zdobywał m.in. w takich firmach jak: Strabag, Grupa Energomontaż Północ, Awbud S.A., Polimex Mostostal S.A., CRIST S.A. oraz Bilfinger Mars Offshore. W latach 2016 – 2018 był związany z TDJ, pełniąc funkcje zarządcze w Grupie Zamet. Od końca 2018 roku pracował w firmie Gulemark, zajmującej się m.in. budową warszawskiego metra.
 

EDINA należy do rodzinnej grupy z 30-letnim doświadczeniem w różnorodnych branżach w Polsce i zagranicą. Obecnie w portfolio znajduje się 10 spółek:


 

Od maja 2021 EDINA rozpoczęła współpracę z TDJ – rodzinną firmą inwestycyjną.